Wyświetl pojedynczy post
Elefant
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#95
Stary 16.08.2015, 20:36
Zremisować mecz w którym gramy dwa poziomy niżej niż Lechia, z napastnikiem, który jest cieniem własnego cienia, przeciwko sędziemu, z nieistniejącym środkiem pola, przez 75 minut gry
grając tylko jednym schematem to jest dzidą na Jankowskiego lub Donalda, z trenerem który najwyraźniej dzisiaj przysnął to jest sukces.

Brakuje nam co najmniej trzech, czterech zawodników, którzy prezentują poziom ekstraklasowy.
Odpowiedz cytując