Davss875 napisał(a):

Sędzia dramat, wolnego nie powinno byc!!!!! Ktoś mi wytłumaczy dlaczego nie grał Crivellaro ? Popović koleś po raz enty pokazuje, że jest żałosny. Po sezonie Good bye!!! 1 liga. Ekstraklasa to dla niego za wysokie progi. Brożek dramat, Guzmics dramat, Bury dramat, Boguski dno!!! Guerrier nie strzelił w dogodnej sytuacji, noz k...a.
|
Też się zastanawiam dlaczego nie wpuścili Crivellaro. Może uraz czy coś. Popović to gracz I ligi co udowodnił kolejny raz. Tylko pierwszej ligi. Nie potrafi się odnaleźć. Może potrzebuje więcej czasu. Ale my tego czasu nie mamy :/ Brożek ewidentnie potrzebuje ławki w jednym meczu. Boguski bez szału, cez tragedii. Guzmics mimo tej 3 bramki dobrze się ustawiał. Dobrze czyścił więc się nie zgodze. A co do Burego to nie zgodze się całkowicie. Co takiego zrobił


Kilka razy ładnie przełożył sobie na lewą(!!!) nogę która ma słabszą. Dla mnie w obronie dziś najsłabiej Jović na konto którego idzie ewidentnie 2 bramka. Odpuścił wolnego Haraslina i poleciał za Burym. Pytanie tylko po co

?