Wyświetl pojedynczy post
Davss875
Senior Member
 
Od: 07.2009
Skąd: UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#91
Stary 16.08.2015, 20:14
Sędzia dramat, wolnego nie powinno byc!!!!! Ktoś mi wytłumaczy dlaczego nie grał Crivellaro? Popović koleś po raz enty pokazuje, że jest żałosny. Po sezonie Good bye!!! 1 liga. Ekstraklasa to dla niego za wysokie progi. Brożek dramat, Guzmics dramat, Bury dramat, Boguski dno!!! Guerrier nie strzelił w dogodnej sytuacji, noz k...a.
Odpowiedz cytując