Sędzia dramat, wolnego nie powinno byc!!!!! Ktoś mi wytłumaczy dlaczego nie grał Crivellaro

? Popović koleś po raz enty pokazuje, że jest żałosny. Po sezonie Good bye!!! 1 liga. Ekstraklasa to dla niego za wysokie progi. Brożek dramat, Guzmics dramat, Bury dramat, Boguski dno!!! Guerrier nie strzelił w dogodnej sytuacji, noz k...a.