Nie ma takiego meczu, którego Wisła Moskala nie dałaby rady zremisować

I tyle, nie chce mi się już nawet tego komentować. Niby gramy nieźle, jest styl jest walka ale na remisach
to my znajdziemy się w grupie spadkowej i tam remisując spadniemy z ligi.
Na plus chyba tylko Jankowski za skuteczność. Na minus tradycyjnie Brożek - napastnik, który nie strzela
nie może zaliczać meczu do udanych, a STępinski tymczasem juz 2 bramki w Ruchu.