Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#84
Stary 16.08.2015, 19:43
Nie ma takiego meczu, którego Wisła Moskala nie dałaby rady zremisować
I tyle, nie chce mi się już nawet tego komentować. Niby gramy nieźle, jest styl jest walka ale na remisach
to my znajdziemy się w grupie spadkowej i tam remisując spadniemy z ligi.
Na plus chyba tylko Jankowski za skuteczność. Na minus tradycyjnie Brożek - napastnik, który nie strzela
nie może zaliczać meczu do udanych, a STępinski tymczasem juz 2 bramki w Ruchu.
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując