|
Przeciwko czarnej mafii nic nie poradzimy.
Sędziowie widocznie dostali zadanie, że w tym sezonie Wisła nawet nie może zbliżyć się do czołówki.
Dzisiejszy "sędzia" w Krakowie gwizdał dla Lechii urojone wolne (po jednym z nich straciliśmy bramkę), dawał urojone żółte kartki i nie widział ewidentnego faulu bramkarza na Guerrierze w ostatniej minucie
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|