Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#215
Stary 16.08.2015, 19:40
Przeciwko czarnej mafii nic nie poradzimy.
Sędziowie widocznie dostali zadanie, że w tym sezonie Wisła nawet nie może zbliżyć się do czołówki.
Dzisiejszy "sędzia" w Krakowie gwizdał dla Lechii urojone wolne (po jednym z nich straciliśmy bramkę), dawał urojone żółte kartki i nie widział ewidentnego faulu bramkarza na Guerrierze w ostatniej minucie
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując