Wyświetl pojedynczy post
AntyMod
Senior Member
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#82
Stary 16.08.2015, 19:38
niczym nie zaskoczyli mnie Krolowie Remisow i frajerskich bramek w koncowce ...... ogolnie ten mecz od poczatku mi smierdzial na remis, nawet po 2-0 ...sedziowanie tragiczne ( no chyba ze tak mialo wlasnie wygladac)
Odpowiedz cytując