|
Frajerstwo jak s.....ysyn jak zwykle. Niech te pajacyki piłkarzyki zakodują sobie w łepetynach, że tak jak zaczęli grać koncówkę przy 3-3 to powinni grać cały czas, a nie stojanowa bo mają 2-0. Nie wiem, czy Kazek im tak narzucił, ale wygląda to żałośnie
Poza tym to co Burliga odpierdala na tej LO to przechodzi ludzkie pojęcie.
Róbcie tak dalej,a kibice będą walili drzwiami i oknami na stadion.
Ostatnio edytowane przez El'kabat : 16.08.2015 o godz. 19:38.
|