Wyświetl pojedynczy post
radekogi
Senior Member
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#80
Stary 16.08.2015, 19:35
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Ale k... pieprzysz jak potłuczony. Urban ... a może Skorża ... ten dopiero wygrywa.

Odpieprzcie się pajace od Moskala bo jakby nie on to wszystko byśmy dostawali w pałę, a tak jeszcze nie przegraliśmy.

I co nam z tego że nie przegraliśmy? To że mamy 12 miejsce w tabeli. To ja już wole przegrywać ale widzieć drużynę która gra do przodu a nie panikarzy którzy od 20 minuty wykopują 60 metrowe świece do przodu i bronią wyniku. Wystarczyło pójść za ciosem i Lechia była dzisiaj do rozpukania czterema bramkami. Ale nasza taktyka polega na strzeleniu gola a później obronie Częstochowy. Prawie w każdym meczu to my strzelamy pierwsi bramki a mimo to wygraliśmy JEDEN mecz z 5. To ja już wole żebyśmy przegrali dwa mecze ale przynajmniej 3 razy spróbowali wygrać i lepiej na tym wyjdziemy. Remisami jeszcze nikt nigdy nic nie osiągnął, a mecz z Lechią był jednym z łatwiejszych meczów do wygrania w tej rundzie i wątpie czy taka szansa się jeszcze powtórzy. Szarpiemy się z Lechem i Legią a później tracimy frajerskie punkty w wygranym meczu. I to nie wina sędziego - to wina drużyny która nie potrafi kontrolować sytuacji na boisku i daje sędziemu pole do popisu w 85 minucie meczu. Gdybyśmy prowadzili spokojnie i zajmowali się grą a nie wybijaniem piłek na pałę to byśmy teraz nie dyskutowali o tym czy był faul czy nie, a przynajmniej nie o takich jego konsekwencjach
Odpowiedz cytując