Drozd napisał(a):

Ale k... pieprzysz jak potłuczony. Urban ... a może Skorża ... ten dopiero wygrywa.
Odpieprzcie się pajace od Moskala bo jakby nie on to wszystko byśmy dostawali w pałę, a tak jeszcze nie przegraliśmy.
|
I nie wygrywamy z najsłabszymi drużynami w lidze.....