Wyświetl pojedynczy post
radekogi
Senior Member
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#214
Stary 16.08.2015, 19:22
Za frajerską grę się płaci, gdybyśmy grali swoje i przy 2:0 w 15 minucie nie zaczęli panicznie bronić wyniku to sędzia nie miałby nic do gadania. Wolne gwizdane z kapelusza, ale Moskal zamiast opieprzać sędziego i reszta piłkarzyków co wielce pokrzywdzeni po końcowym gwizdu niech się wezmą wreszcie do roboty bo minimalizm w tej drużynie jest przeogromny. Wole żeby grali otwartą piłkę i niech przegrywają co drugi mecz ale zacznijmy w końcu wygrywać, gdybyśmy grali do przodu to mielibyśmy pewnie 3 zwycięstwa i 3 porażki i lepsze to niż ciągłe granie na pieprzone remisy i najważniejszy tytuł - niepokonana drużyna. Pytanie tylko co z tego mamy? A no mamy 12 miejsce w tabeli a za tydzień wyjazd do Szczecina gdzie o 3 pkt na pewno nie będzie tak łatwo jak dzisiaj.
Odpowiedz cytując