Wyświetl pojedynczy post
Kamson
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#77
Stary 16.08.2015, 19:21
Pierwsze dwie bramki Lechii na konto Jovicia. Trzecia bramka i późniejszy słupek na konto Guzmicsa.

Sędzia kwiatkowski gwiżdże Lechii 2 komiczne rzuty wolne (po jednym pada gol na 3:3), no i ten "faul" Donalda w ostatniej minucie...

Dalej niech wszyscy w klubie siedzą cicho i nie komentują tego złodziejstwa w wykonaniu kurew z gwizdkami.




Remisami daleko nie zajdziemy.
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
Odpowiedz cytując