Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#76
Stary 16.08.2015, 19:21
Skawa Wadowice napisał(a):Wyświetl post
Mam tego dość. Z tak słabą Lechią zremisować. Mogliśmy jeszcze przegrać.....Niech odejdzie Kazek bo nudzą mnie te remisy.
Niech Urban przyjdzie. Może przynajmniej będziemy wygrywać w kratkę...ale wygrywać...
Ale k... pieprzysz jak potłuczony. Urban ... a może Skorża ... ten dopiero wygrywa.

Odpieprzcie się pajace od Moskala bo jakby nie on to wszystko byśmy dostawali w pałę, a tak jeszcze nie przegraliśmy.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując