Skawa Wadowice napisał(a):

Mam tego dość. Z tak słabą Lechią zremisować. Mogliśmy jeszcze przegrać.....Niech odejdzie Kazek bo nudzą mnie te remisy.
Niech Urban przyjdzie. Może przynajmniej będziemy wygrywać w kratkę...ale wygrywać...
|
Ale k... pieprzysz jak potłuczony. Urban ... a może Skorża ... ten dopiero wygrywa.
Odpieprzcie się pajace od Moskala bo jakby nie on to wszystko byśmy dostawali w pałę, a tak jeszcze nie przegraliśmy.