Wyświetl pojedynczy post
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75
Stary 16.08.2015, 19:19
Tępy sędzia pilnował wyniku bo dla ległej oczywiście remis był najkorzystniejszy. Gwizdał faule Wisły z dupy i wykartkował obie drużyny (8 kartek a mecz raczej nie był brutalny). Generalnie warszawiak spełnił plan perfekcyjnie.

Z gry Lechia trochę lepsza piłkarsko, szczególnie w ofensywie bardziej ogarnięta ale remis raczej sprawiedliwy. Niestety ale z takim napadziorem jak Brożek ciężko będzie wygrać jakikolwiek mecz. A Jankesowi takich prezentów szybko nie będą znowu rozdawać. Ba, nie liczyłbym na takie prezenty od następnej kolejki.

ps: jak jak qrva tej warszafki nienawidzę...
Odpowiedz cytując