|
Tępy sędzia pilnował wyniku bo dla ległej oczywiście remis był najkorzystniejszy. Gwizdał faule Wisły z dupy i wykartkował obie drużyny (8 kartek a mecz raczej nie był brutalny). Generalnie warszawiak spełnił plan perfekcyjnie.
Z gry Lechia trochę lepsza piłkarsko, szczególnie w ofensywie bardziej ogarnięta ale remis raczej sprawiedliwy. Niestety ale z takim napadziorem jak Brożek ciężko będzie wygrać jakikolwiek mecz. A Jankesowi takich prezentów szybko nie będą znowu rozdawać. Ba, nie liczyłbym na takie prezenty od następnej kolejki.
ps: jak jak qrva tej warszafki nienawidzę...
|