Wyświetl pojedynczy post
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#72
Stary 16.08.2015, 19:18
Szkoda wyniku, chociaż na dobrą sprawę prawie przegraliśmy więc może niech będzie i ten remis.

Niepewny dziś Gumiś, jakby myślami był zupełnie gdzie indziej. Boguski póki miał siły walczył, do zmiany był w 60 minucie. Jankowski to samo, oddychał rękawami od 65-70 minuty, do zmiany.

Pawłowi przydałby się jeden mecz na ławce, po prostu, dla zdrowia psychicznego. Najsłabszy w ofensywie na tę chwilę.

To, co gwizdał ten gość w ubranku sędziego, to chyba najstarsi górale nie pamiętają.
Odpowiedz cytując