|
Szkoda wyniku, chociaż na dobrą sprawę prawie przegraliśmy więc może niech będzie i ten remis.
Niepewny dziś Gumiś, jakby myślami był zupełnie gdzie indziej. Boguski póki miał siły walczył, do zmiany był w 60 minucie. Jankowski to samo, oddychał rękawami od 65-70 minuty, do zmiany.
Pawłowi przydałby się jeden mecz na ławce, po prostu, dla zdrowia psychicznego. Najsłabszy w ofensywie na tę chwilę.
To, co gwizdał ten gość w ubranku sędziego, to chyba najstarsi górale nie pamiętają.
|