|
Mam nadzieję, że era Kazimierza "Zremisuje nawet wygrany mecz" Moskala dobiega juz w klubie konca... No chyba, że zarząd jest tak ślepy, odpuszczamy PP w czwartek tylko po to żeby wywalczyć jak zwykle 1 pkt... Moskal niczym od smudy sie nie różni, albo inaczej, różni się tym, że za smudy nastukalismy punktow na jesien i byla pewna ósemka, a za Kazka bedziemy sie lać o utrzymanie do czerwca...
|