|
Najgorsze i najbardziej denerwujące za Kazika jest to, że jak prowadzimy to się nam wydaje, że wygraliśmy mecz i można się cofnąć. Zarówno w tym jak i w tamtym sezonie tracimy bramki praktycznie w każdym meczu więc mistrzami obrony my nie jesteśmy, więc nie jestem w stanie tego zrozumieć. Moskal każe im tak grać?
Kolejny frajerski mecz...
|