Wyświetl pojedynczy post
Zwitter
Senior Member
 
 
Od: 04.2004
Skąd: Staszów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#67
Stary 16.08.2015, 19:08
Najgorsze i najbardziej denerwujące za Kazika jest to, że jak prowadzimy to się nam wydaje, że wygraliśmy mecz i można się cofnąć. Zarówno w tym jak i w tamtym sezonie tracimy bramki praktycznie w każdym meczu więc mistrzami obrony my nie jesteśmy, więc nie jestem w stanie tego zrozumieć. Moskal każe im tak grać?

Kolejny frajerski mecz...
Odpowiedz cytując