|
Jak to jest że niby mamy taką chwaloną parę stoperów, a podczas stałych fragmentów czy akcji przeciwnika tak gubią krycie.
Jak to jest że niby mamy dobry środek pola ale dajemy się totalnie stłamsić w pewnych momentach, i nikt na środku nie przytrzyma piłki, nie uspokoi gry tylko obrońcy dają lagę do przodu.
Sędzie .... jebany z mazowsza niech spierdala. .......ona mafia
|