Wyświetl pojedynczy post
Skawa Wadowice
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64
Stary 16.08.2015, 19:05
Mam tego dość. Z tak słabą Lechią zremisować. Mogliśmy jeszcze przegrać.....Niech odejdzie Kazek bo nudzą mnie te remisy.
Niech Urban przyjdzie. Może przynajmniej będziemy wygrywać w kratkę...ale wygrywać...
Odpowiedz cytując