szprotson napisał(a):

Czy na papierze Lechia ma lepszych zawodników niz Wisła? Tak
Czy Lechia ma więcej "piłkarzy" niż Wisła? Tak
Czy Wisła ma problem by uzbierać 18 na mecz PP ? Tak
Czy Lechia ma taki problem?Nie
I co do porównań typu ze Lechia z kimś przegrała a my wygraliśmy a oni zremisowali.
Wisła póki co jako jedyny zespół stracił punkty z Górnikiem Zabrze który wczoraj przegrał z beniaminkiem Termalicą 3-0.
|
Dokładnie o to mi chodziło.
@Rozarian --->
