Wyświetl pojedynczy post
kerim1906
Banita
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53
Stary 16.08.2015, 15:08
Drozd "karta kibica to jeden z głównych powodów pustek na stadionie"

najbardziej zabawne że ten "wynalazek" nie przeszkadza wolnorynkowcom z różnych kanap, nie rozumieją że to jest kryminał , jutro ogłoszą że trzeba meldować się w urzędzie przed meczem to bez zmrużenia okiem to zrobią i jeszcze staną w kolejkach , ze zrozumieniem i aprobatą

co do meczu , przerwać syndrom remisowy Kazia i wygrać , jak najbardziej możliwe , czego sobie i wam życzę
Odpowiedz cytując