Drozd "karta kibica to jeden z głównych powodów pustek na stadionie"
najbardziej zabawne że ten "wynalazek" nie przeszkadza wolnorynkowcom z różnych kanap, nie rozumieją że to jest kryminał , jutro ogłoszą że trzeba meldować się w urzędzie przed meczem to bez zmrużenia okiem to zrobią i jeszcze staną w kolejkach , ze zrozumieniem i aprobatą
co do meczu , przerwać syndrom remisowy Kazia i wygrać , jak najbardziej możliwe , czego sobie i wam życzę