Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Janusz
Member
Od: 06.2013
Offline
#
1236
16.08.2015, 14:48
kreseq
napisał(a):
Legia jest tak dupna ze sędziowie nie pomagają
Piszą to goście, których klub dołuje i za chwilę skończy jak Korona Kielce
brawo! Grunt to się dojebać do lepszych
Jakoś do Piata nikt się nie dopierdala.
Janusz
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Janusz
Znajdź inne posty napisane przez Janusz