fialo napisał(a):

|
blalblablalblalblalblalba
|
Szczerze powiedziawszy to mnie śmieszysz i to mocno.
Czy jestem w danej chwili na meczu, czy nie, to do frekwencji się zaliczam, bo jestem posiadaczem karnetu

))) Jak tylko mogę to jestem (np. dzisiaj zamierzam) i na pewno taka menda jak ty nie będzie mnie z tego rozliczać i wypisywać bzdur o mnie.
Także ziomuś, z łaski swojej od........ się.
A jeśli chodzi o jakość piłkarzy to na pewno są gorsi niż parę lat temu, wtedy celem drużyny w każdym sezonie było mistrzostwo.
Pierwsza trójka nie jest jakimś wygórowanym celem, jeśli popatrzysz na to jakie drużyny ostatnie dwa lata kończyły przed nami w tabeli
Dwa ostatnie sezony uważam za przegrane przez Wisłę. Mogę?
Mogę, a ty spieprzaj dziadu
