Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52
Stary 16.08.2015, 14:44
fialo napisał(a):Wyświetl post
blalblablalblalblalblalba
Szczerze powiedziawszy to mnie śmieszysz i to mocno.

Czy jestem w danej chwili na meczu, czy nie, to do frekwencji się zaliczam, bo jestem posiadaczem karnetu ))) Jak tylko mogę to jestem (np. dzisiaj zamierzam) i na pewno taka menda jak ty nie będzie mnie z tego rozliczać i wypisywać bzdur o mnie.

Także ziomuś, z łaski swojej od........ się.

A jeśli chodzi o jakość piłkarzy to na pewno są gorsi niż parę lat temu, wtedy celem drużyny w każdym sezonie było mistrzostwo.
Pierwsza trójka nie jest jakimś wygórowanym celem, jeśli popatrzysz na to jakie drużyny ostatnie dwa lata kończyły przed nami w tabeli

Dwa ostatnie sezony uważam za przegrane przez Wisłę. Mogę?

Mogę, a ty spieprzaj dziadu
Ostatnio edytowane przez s1mone : 16.08.2015 o godz. 14:48.
Odpowiedz cytując