szprotson napisał(a):

Czy na papierze Lechia ma lepszych zawodników niz Wisła? Tak
Czy Lechia ma więcej "piłkarzy" niż Wisła? Tak
Czy Wisła ma problem by uzbierać 18 na mecz PP ? Tak
Czy Lechia ma taki problem?Nie
I co do porównań typu ze Lechia z kimś przegrała a my wygraliśmy a oni zremisowali.
Wisła póki co jako jedyny zespół stracił punkty z Górnikiem Zabrze który wczoraj przegrał z beniaminkiem Termalicą 3-0.
|
Czy ma lepszych piłkarzy na papierze?-nie do konca
Czy szeroka kadra oznacza mocna kadre?-absolutnie nie
Czy był problem uzbierać 18?-nie wiem, nie ustalałem. To pytanie do Moskala i tylko on na to ma prawo odpowiadać.
Czy Lechia ma taki problem? j.w.
Idąc tym tokiem myślenia to Termalica jest drużyną która pokonała Zagłębie, które pokonało amice. Więc to oznacza, że Termalica>amica



? Dla mnie nie.....