Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49
Stary 16.08.2015, 13:48
fialo napisał(a):Wyświetl post
A dowód osobisty masz? Prawo jazdy? Tam też musisz podać PESEL i zdjęcie, cóż za pech.

"Lepszy kibic, który nie chodzi na mecz, niż ten który chodzi"

Cóż, ja nie jestem w stanie niestety ciągnąć tej dyskusji dalej bo tu trzeba specjalisty, ale poratuje Cię przydatnym linkiem. Pomoże ci rozwiązać swoje problemy, nie musisz dziękować.

https://babinski.pl/
Ale dowód i prawo jazdy mają "wszyscy Polacy", a KK tylko "debile kibice" pojmujesz czy za trudne?

Jak coś wrzucasz w cudzysłów to bądź precyzyjny bo tylko się ośmieszasz...

A Twoje osobiste doświadczenia mnie nie interesują.

Jedyne co stawia pod znakiem zapytania mocarstwowe ambicje dzisiejszej Wisły to postawa jedynego napastnika, jeżeli dalej będzie udawał profesora to niewiele ugramy, chyba że ktoś go zastąpi.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując