TS&ZKS napisał(a):

|
:/ . Więc nie mam pojęcia na czym opierają niektórzy swoją teorie o silnej kadrze Lechii i słabej Wisły. Bo na pewno nie na stylu gry i na pewno nie na tabeli.
|
Czy na papierze Lechia ma lepszych zawodników niz Wisła? Tak
Czy Lechia ma więcej "piłkarzy" niż Wisła? Tak
Czy Wisła ma problem by uzbierać 18 na mecz PP ? Tak
Czy Lechia ma taki problem?Nie
I co do porównań typu ze Lechia z kimś przegrała a my wygraliśmy a oni zremisowali.
Wisła póki co jako jedyny zespół stracił punkty z Górnikiem Zabrze który wczoraj przegrał z beniaminkiem Termalicą 3-0.