Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48
Stary 16.08.2015, 13:26
TS&ZKS napisał(a):Wyświetl post
:/ . Więc nie mam pojęcia na czym opierają niektórzy swoją teorie o silnej kadrze Lechii i słabej Wisły. Bo na pewno nie na stylu gry i na pewno nie na tabeli.
Czy na papierze Lechia ma lepszych zawodników niz Wisła? Tak
Czy Lechia ma więcej "piłkarzy" niż Wisła? Tak
Czy Wisła ma problem by uzbierać 18 na mecz PP ? Tak
Czy Lechia ma taki problem?Nie
I co do porównań typu ze Lechia z kimś przegrała a my wygraliśmy a oni zremisowali.
Wisła póki co jako jedyny zespół stracił punkty z Górnikiem Zabrze który wczoraj przegrał z beniaminkiem Termalicą 3-0.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując