Wyświetl pojedynczy post
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46
Stary 16.08.2015, 13:02
Bezsensowne dywagacje o polskiej lidze. Lechia aktualnie jest beznadziejna. 40 osobowa kadra składająca się z z dziwnych nazwisk plus słaby trener. Nie zmienia to faktu, że wynik meczu wcale nie jest oczywisty. To jest własnie urok naszej ligi ogólnie a Wisły szczególnie. Wręcz tego meczu bardziej się boję niż meczu z Legią. Przecież my jesteśmy specjalistami od porażek z ogórkami.
Odpowiedz cytując