Ogryzek napisał(a):

To że Lechia gra słabo i jest pod formą nie znaczy że jest słaba kadrowo! Nie myl tych dwóch rzeczy!
Lechia zamiast normalnie się przygotować do sezonu to bawiła się w "promowanie marki" przez sparingi z Szachtarem, Schalke, Wolfsburgiem czy Juventusem. Teraz dopiero wracają do gry po falstarcie.
Niemniej liczę na zwycięstwo w tym meczu.
|
Powiem tak. Ja kadre oceniam po grze nie po nazwiskach. Dla mnie nazwisko nie jest mocne. Dla mnie mocna kadra gra dobrą piłke. Nazwiska mnie nie interesują. Kadra mocna=dobra gra. Nie idzie jednemu to w kolejnym meczu gra inny zastepujac jego slaba gre swoja dobra gra. To jest mocna kadra. W Lechii tego nie ma więc nie widze tej potężnej kadry.
Nie wiem na jakiej podstawie Lechia ma mocną kadre.