Wyświetl pojedynczy post
TS&ZKS
Senior Member
 
Od: 10.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45
Stary 16.08.2015, 12:41
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
To że Lechia gra słabo i jest pod formą nie znaczy że jest słaba kadrowo! Nie myl tych dwóch rzeczy!

Lechia zamiast normalnie się przygotować do sezonu to bawiła się w "promowanie marki" przez sparingi z Szachtarem, Schalke, Wolfsburgiem czy Juventusem. Teraz dopiero wracają do gry po falstarcie.

Niemniej liczę na zwycięstwo w tym meczu.
Powiem tak. Ja kadre oceniam po grze nie po nazwiskach. Dla mnie nazwisko nie jest mocne. Dla mnie mocna kadra gra dobrą piłke. Nazwiska mnie nie interesują. Kadra mocna=dobra gra. Nie idzie jednemu to w kolejnym meczu gra inny zastepujac jego slaba gre swoja dobra gra. To jest mocna kadra. W Lechii tego nie ma więc nie widze tej potężnej kadry.
Nie wiem na jakiej podstawie Lechia ma mocną kadre.
Odpowiedz cytując