Wyświetl pojedynczy post
TS&ZKS
Senior Member
 
Od: 10.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#170
Stary 16.08.2015, 12:32
El'kabat napisał(a):Wyświetl post
Wróci Sadlok to siądzie sobie. Burliga, przy obecnej formie Bobana to raczej nie ma co liczyć na grę. Szkoda takiego zawodnika na rezerwie, ale nie ma co się obrażac, że musi grać na LO bo inaczej nie grałby w ogóle.
Cięzko też ocenić jego forme wystawiając go nie na swojej pozycji
Tak z czystej ciekawości chciałbym zobaczyć gre obu panów gdyby zamienili się miejscami. Bury na swojej prawej stronie, a Boban na LO.


A co do reprezentacji o której wspomniano. Miał tam raczej grać na swojej pozycji na której spisuje się b.dobrze.
I to raczej normalne, że grając na nie swojej pozycjo gra się słabiej. To wystawmy Głowe na LO. Ma się przestawić ze srodka i ch*j idąc podejściem niektórych.
Ostatnio edytowane przez TS&ZKS : 16.08.2015 o godz. 12:37.
Odpowiedz cytując