Silna kadrowo Lechia



WTF?
Z całym szacunkiem do braci z północy, ale dostali z lechem, którego obecnie ogrywa każdy!!!! Dostali u sibie z cracovią, z która Wisła (ponoć druzyna z potencjałem na miejsce 12-13

) remisuje na "wyjeździe". Ta silna kadrowo Lechia nie wygrała meczu w tym sezonie. Ta silna kadrowo Lechia mimo łatwiejszego terminarza na początku ma 2(!!!!!!) pkt. A ta ponoć słaba Wisła mimo najcięższego terminarza w lidze ma 5(!!!!!) pkt. + 1 który był ale niestety go nie ma :/ . Więc nie mam pojęcia na czym opierają niektórzy swoją teorie o silnej kadrze Lechii i słabej Wisły. Bo na pewno nie na stylu gry i na pewno nie na tabeli.