fialo napisał(a):

|
Jutro remis z silną kadrowo Lechią będzie doskonały.
|
Remis doskonały u siebie z Lechią...-.- ? Poza tym to świetnie idzie Lechii póki co,hahaha.
Drozd napisał(a):

|
Natomiast lepszy kibic który nie przyjdzie na mecz kiedy drużyna gra kiłę, ale będzie pozytywnym bodźcem kiedy zacznie grać lepiej, niż wiecznie obecny ale również wiecznie niezadowolony.
|
Co za brednie?
Klub żyje z pieniędzy kibiców. Obecne czasy pokazują ilu ich tak naprawdę Wisła posiada. Ch*j z pozytywnym bodźcem jeśli drużyna grająca kiłę spadnie np. z ekstraklasy....