Wyświetl pojedynczy post
Babba
Senior Member
 
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42
Stary 16.08.2015, 12:19
fialo napisał(a):Wyświetl post
Jutro remis z silną kadrowo Lechią będzie doskonały.
Remis doskonały u siebie z Lechią...-.- ? Poza tym to świetnie idzie Lechii póki co,hahaha.

Drozd napisał(a):Wyświetl post
Natomiast lepszy kibic który nie przyjdzie na mecz kiedy drużyna gra kiłę, ale będzie pozytywnym bodźcem kiedy zacznie grać lepiej, niż wiecznie obecny ale również wiecznie niezadowolony.
Co za brednie?
Klub żyje z pieniędzy kibiców. Obecne czasy pokazują ilu ich tak naprawdę Wisła posiada. Ch*j z pozytywnym bodźcem jeśli drużyna grająca kiłę spadnie np. z ekstraklasy....
Ostatnio edytowane przez Babba : 16.08.2015 o godz. 12:25.
Odpowiedz cytując