A dowód osobisty masz? Prawo jazdy? Tam też musisz podać PESEL i zdjęcie, cóż za pech.
"Lepszy kibic, który nie chodzi na mecz, niż ten który chodzi"
Cóż, ja nie jestem w stanie niestety ciągnąć tej dyskusji dalej bo tu trzeba specjalisty, ale poratuje Cię przydatnym linkiem. Pomoże ci rozwiązać swoje problemy, nie musisz dziękować.
https://babinski.pl/