Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39
Stary 16.08.2015, 10:12
Jasiu karta kibica to jeden z głównych powodów pustek na stadionie, nie tylko naszym. Dlaczego? Bo kolego w ogólnym mniemaniu kibic to bezmózgi debil i nikt nie ma zamiaru dopisywać się do takiej listy zwłaszcza podając pesel i zdjęcie. Jeżeli tego nie rozumiesz to ja nie mam zamiaru tłumaczyć.

Natomiast lepszy kibic który nie przyjdzie na mecz kiedy drużyna gra kiłę, ale będzie pozytywnym bodźcem kiedy zacznie grać lepiej, niż wiecznie obecny ale również wiecznie niezadowolony. Tym bardziej wartościowy im bardziej umartwiający się chodzeniem na mecze, im bardziej niedające się oglądać tym lepiej.

I wyprzedzając, jeżeli myślisz, że prawdziwy kibic chodzi na mecze dopingować, a nie oglądać mecz to serdecznie współczuję...
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując