Wyświetl pojedynczy post
fialo
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38
Stary 16.08.2015, 09:34
Pajaca to sobie poszukaj u siebie w domu, nie powinno to zająć dużo czasu.

"Lepszy kibic odwrócony" S1mone i reszta .......i dużo głupot ale to przebiło wszystko. Tak sobie teraz tłumaczysz to, że kisisz swoją nawiedzoną dupę w domu jak Wisła gra? To już nie spisek masoński i zamach terrorystyczny na Twoją tożsamość w postaci Karty Kibica? Właśnie przez takich jak Ty, którzy siedzą przed monitorami Wisła jest tam gdzie jest.

Co do meczu w PP poszły absurdalnie duże kwoty z różnych stron świata na over 2.5, było to jedno z najgrubiej granych zdarzeń w tym dniu na świecie. Przypadek? Mnie to daje do myślenia.

Nie chce mi się kłócić z kościołem pt. "jesteśmy zajebiści, mamy świetnych piłkarzy". Spoko, macie prawo do takiej oceny. Ci świetni piłkarze nie wygrywają nawet 25% meczów w jakich grają. W tym sezonie wygrali jeden. Na wyjeździe nie wygrali od roku. Roku, ....a. Jesteśmy najlepsi!

I żeby byla jasność. Nie ma w tym żadnej winy Kazia Moskala. Z drużyny złożonej z przeciętniaków wyciska co się da.
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it s much more serious than that. Bill Shankly

Listen fucking stars - you're breaking our hearts!!
Odpowiedz cytując