arti napisał(a):

I dostajemy z Ruchem w pp..
Niestety z jakością i efektywnością gry bywa bardzo różnie więc o wiele za wcześnie na fanfary. A jakich mamy rezerwowych (którzy wcześniej czy później będą musieli grać) pokazał mecz z Ruchem.
|
Barcelona dostała czwórkę i co z tego, też ma się bronić przed spadkiem? Ważne, że mamy trenera z wizją rozwoju, normalnego prezesa i brak gwiazdek w szatni. Ci sami co teraz marudzą i modlą się o szóste miejsce miesiąc temu wróżyli katastrofę i co z tego się sprawdziło? Nic, ale to nie przeszkadza dalej lamentować, mam tylko nadzieję ze nasi nie czytają tych kretynizmów.
I nikt tu nie mówi o fanfarach tylko, stawianie sobie w dzisiejszej sytuacji celu szóste miejsce to minimalizm śmierdzący Smudą, a tego smrodu nie zniesę
fialo napisał(a):

Człowieku nie każdy jest takim błaznem, że widzi w tych średnich piłkarzach mistrzów Polski czy TOP 3. To wszystko są średni piłkarze bez mentalności zwycięzców, grający na czas przy remisach. I tyle. 4 mecze wygrane na 20. Możesz w każdym poście się masturbować jacy oni nie są wielcy, ale fakty są takie, że to jest dolna połówka tabeli. Faktów nie oszukasz. 4/20. Ale ok. Są zajebiści. Właśnie przejebali z Ruchem Chorzów, który w składzie ma same odpady + nieopierzone anonimy. A w dodatku pojawiają się sugestie, że ten mecz sprzedali. Były lata tłuste, teraz są chude.
Najbardziej boli, że od drużyny odwrócil się kibice i z tego co wiem ty na mecze też nie chodzisz. 7 tysięcy sprzedanych biletów. Wstyd.
|
Dalej wypisuj te bzdury grajki to będą czytać i na pewno wzbudzi to w nich mentalność zwycięzców. Więc nie pie...ol za przeproszeniem o odwracaniu się kibiców bo lepszy kibic odwrócony niż taki wierny malkontent jak Ty... Tłuste były? A teraz są chude?

Otrząśnij się, gramy ładną piłkę prowadzimy grę w meczach z mistrzem i wicemistrzem gdyby nie gwiazdeczki których już nie ma statystyka wyników byłaby zupełnie inna, ale o czym byś wtedy biadolił...
ps. sam się przyzwyczajaj do syfu który sobie wkręcasz... sprzedali? Co za pajac...