Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35
Stary 15.08.2015, 22:32
fialo napisał(a):Wyświetl post
Nasz potencjał kadrowy to 12-13 miejsce, jak wskoczymy do 8 będzie kozacko naprawdę. Jutro remis z silną kadrowo Lechią będzie doskonały.
To jest chyba największa brednia jaką tu ostatnio czytałem, a konkurencja jest naprawdę spora...

Kozacko to będzie jak znajdziemy się w trójce, wszystko co poniżej nie zmieni nic w naszej sytuacji (no chyba, że faktycznie wylądujemy poza 8, LOL).

)
Ostatnio edytowane przez s1mone : 15.08.2015 o godz. 22:35.
Odpowiedz cytując