rafkur napisał(a):

|
Zająć 6 czy 7 miejsce to nie srać po gaciach na wiosnę. Tylko tyle albo aż tyle. Wielu widać dalej żyje przeszłością.
|
Dokładnie.
Niektórzy dalej myślą, że jesteśmy silni. Nieprawda, silni to byliśmy 10 lat temu, teraz musimy po prostu przetrwać w tej lidze. Zajęcie 7mego miejsca z jednym 32 letnim napastnikiem w kadrze to będzie jak wygranie tej ligi. Zejdźcie na ziemię. Nasz potencjał kadrowy to 12-13 miejsce, jak wskoczymy do 8 będzie kozacko naprawdę. Jutro remis z silną kadrowo Lechią będzie doskonały.
Wszyscy na mecz!