Wyświetl pojedynczy post
fialo
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30
Stary 15.08.2015, 21:53
rafkur napisał(a):Wyświetl post
Zająć 6 czy 7 miejsce to nie srać po gaciach na wiosnę. Tylko tyle albo aż tyle. Wielu widać dalej żyje przeszłością.
Dokładnie.

Niektórzy dalej myślą, że jesteśmy silni. Nieprawda, silni to byliśmy 10 lat temu, teraz musimy po prostu przetrwać w tej lidze. Zajęcie 7mego miejsca z jednym 32 letnim napastnikiem w kadrze to będzie jak wygranie tej ligi. Zejdźcie na ziemię. Nasz potencjał kadrowy to 12-13 miejsce, jak wskoczymy do 8 będzie kozacko naprawdę. Jutro remis z silną kadrowo Lechią będzie doskonały.

Wszyscy na mecz!
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it s much more serious than that. Bill Shankly

Listen fucking stars - you're breaking our hearts!!
Odpowiedz cytując