Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1232
Stary 15.08.2015, 21:40
kreseq napisał(a):Wyświetl post
Legia jest tak dupna ze sędziowie nie pomagają Piszą to goście, których klub dołuje i za chwilę skończy jak Korona Kielce brawo! Grunt to się dojebać do lepszych
Do lepszych w czym? W dziwnych układach? To być może.

PS Trochę ochłody na puste łby - wasz sponsor odwalił w kalendarz ( z pomocą lub bez) więc może za chwilę być skromnie.
Odpowiedz cytując