Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
rafkur
Socios Wisła Kraków
Od: 10.2007
Skąd: Kraków
Offline
#
1232
15.08.2015, 21:40
kreseq
napisał(a):
Legia jest tak dupna ze sędziowie nie pomagają
Piszą to goście, których klub dołuje i za chwilę skończy jak Korona Kielce
brawo! Grunt to się dojebać do lepszych
Do lepszych w czym? W dziwnych układach? To być może.
PS Trochę ochłody na puste łby - wasz sponsor odwalił w kalendarz ( z pomocą lub bez) więc może za chwilę być skromnie.
rafkur
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do rafkur
Znajdź inne posty napisane przez rafkur