|
Wygrywamy z mistrzem, remisujemy pechowo na Legii, a niektórzy modlą się o 6 miejsce żeby nie srać po gaciach na wiosnę. Cóż za pie....ony minimalizm. To jest pokłosie takich wynalazków jak Probierz czy Smuda na posadzie trenera... i choć ich już nie ma, niektórzy dalej żyją przeszłością...
|