Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 15.08.2015, 20:29
Wygrywamy z mistrzem, remisujemy pechowo na Legii, a niektórzy modlą się o 6 miejsce żeby nie srać po gaciach na wiosnę. Cóż za pie....ony minimalizm. To jest pokłosie takich wynalazków jak Probierz czy Smuda na posadzie trenera... i choć ich już nie ma, niektórzy dalej żyją przeszłością...
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując