dynek.pl napisał(a):

|
Nie no wiadomo, zajac 6 czy 7 mniejsce w grupie mistrzowskiej to jest prestiż, a nie jakiś tam puchar.
|
Ja wcale nie uważałem miejsc Wisły w poprzednich sezonach za prestiż. Raczej za wynik poniżej możliwości. Pierwsza trójka się nam należy i tyle, każdy wynik gorszy to żaden prestiż ani sukces tylko lipa. Puchar polski to jest miły dodatek, ale nic więcej. Może trochę połechtać ego, ale jakby nawet Wisła go wygrała ale znów zajęła lipne miejsce to wcale bym nie był zadowolony z sezonu.