Wyświetl pojedynczy post
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27
Stary 15.08.2015, 16:54
Wypadałoby w tym meczu przybić gwóźdź do mandziarowej trumny. Taki solidny.

Biorąc pod uwagę formę pierwszych jedenastek obu zespołów, nie może zdarzyć się nic innego poza zwycięstwem Wisły. Obstawiam 2-0.
Ostatnio edytowane przez Patryko : 15.08.2015 o godz. 17:43.
Odpowiedz cytując