Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#168
Stary 15.08.2015, 12:51
Wróci Sadlok to siądzie sobie. Burliga, przy obecnej formie Bobana to raczej nie ma co liczyć na grę. Szkoda takiego zawodnika na rezerwie, ale nie ma co się obrażac, że musi grać na LO bo inaczej nie grałby w ogóle.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując