Temat
:
Wisła Kraków w Pucharze Polski 2015/16.
Wyświetl pojedynczy post
Pinechas
Member
Od: 05.2003
Offline
#
167
15.08.2015, 12:42
Nie wiem z czego to wynika. Oglądam mecz i widzę ze jest najgorszy na boisku... Pretendował zdaje sie do gry w reprezentacji czy do transferu na zachód, wiec tłumaczenie takiej formy zmiana pozycji raczej nie przystoi.
Pinechas
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Pinechas
Znajdź inne posty napisane przez Pinechas