Zybi napisał(a):

|
Popieram decyzje Moskala,kiedy miał sprawdzić Buchalika i Czekaja w meczu z Lechią.
|
Co gra Buchalik każdy dobrze wie. Idąc zbliżonym tokiem rozumowania można powiedzieć, ze obecnie testujemy Donalda, bo nie grał w kilku meczach pod rząd i stracił okres przygotowawczy. Buchalik jest kiepski z zadatkami na bycie chu...ym. Jeden występ w PP nic tu nie zmieni. Gdyby akurat ten mecz mu wyszedł, to ktoś uznałby go za dobrego bramkarza? W życiu.
Czekaja też nie trzeba było sprawdzać. Daje dupy, bo zawsze dawał, tylko teraz z racji wieku nie ma już nadziei, że kiedyś się rozwinie.
To nie są jakieś siedemnastoletnie dzieciaki, które zagrały pierwszy mecz w seniorach. Oni mają już wyrobioną "markę" i sumiennie na nią zapracowali wieloma występami.