|
Gra Jovica od samego poczatku mi sie podobala. Widac ze czuje sie coraz pewniej i gra lepiej. Lechia jesli bedzie grac tak jak ze Slaskiem to powinnismy zgarnac 3 punkty. Tylko ze ta nasza ekstraklasa potrafi zaskakiwac.
JAZDA JAZDA JAZDA BIAŁA GWIAZDA
|