Wyświetl pojedynczy post
wislakrakow124
Senior Member
 
 
Od: 02.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25
Stary 15.08.2015, 11:28
Gra Jovica od samego poczatku mi sie podobala. Widac ze czuje sie coraz pewniej i gra lepiej. Lechia jesli bedzie grac tak jak ze Slaskiem to powinnismy zgarnac 3 punkty. Tylko ze ta nasza ekstraklasa potrafi zaskakiwac.
JAZDA JAZDA JAZDA BIAŁA GWIAZDA
Odpowiedz cytując