|
Dobra .... już z tym pucharem, było minęło.
3 pkt potrzeba nam jak tlenu. Mnie osobiście najbardziej cieszy forma Jovicia, bez tego niskiego gościa zapierdalającego po prawym skrzydle, nasza ofensywa traci 50%. Dziki tez dawno już nie ustrzelił czegoś z daleka, może w końcu odpali.
3-1 dla Wisełki
Ostatnio edytowane przez El'kabat : 15.08.2015 o godz. 11:29.
|