Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22
Stary 15.08.2015, 11:11
Dobra .... już z tym pucharem, było minęło.

3 pkt potrzeba nam jak tlenu. Mnie osobiście najbardziej cieszy forma Jovicia, bez tego niskiego gościa zapierdalającego po prawym skrzydle, nasza ofensywa traci 50%. Dziki tez dawno już nie ustrzelił czegoś z daleka, może w końcu odpali.

3-1 dla Wisełki
Ostatnio edytowane przez El'kabat : 15.08.2015 o godz. 11:29.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując