serek.c2 napisał(a):

|
Oczywiście, w tamtym sezonie jednak jakoś dawał radę - obecnie gra dramatycznie słabo.
|
Pytanie z czego to wynika. Moim zdaniem tak to już jest z grą nie na swojej pozycji - raz się uda, pare razy się nie uda. Baszczyńskiego też przez moment szykowali na stopera.