Wyświetl pojedynczy post
IncognitoTSW
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36
Stary 15.08.2015, 10:54
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Oczywiście, w tamtym sezonie jednak jakoś dawał radę - obecnie gra dramatycznie słabo.
Pytanie z czego to wynika. Moim zdaniem tak to już jest z grą nie na swojej pozycji - raz się uda, pare razy się nie uda. Baszczyńskiego też przez moment szykowali na stopera.
Odpowiedz cytując