Drozd napisał(a):

A będziesz szczekał pod stołem jak wygramy? Bo za takie durne pieprzenie powinien przysługiwać kop w dupe...
Biadoliłeś na zapas, przypieprzałeś się do Moskala zanim zaczęliśmy grać, a teraz zamiast taktycznie zamilknąć to dalej bredzisz.
|
Weź się chłopie ogarnij, jakieś leki przyjmij czy coś?
Może jakaś ziołowa herbatka bo w łepetynie się gotuje a i upały nie pomagają.
Ja rozumiem, że matematyka jest bardzo trudna szczególnie jeśli w grę wchodzi zakres powyżej 10 ale Moskal prowadzi tę drużynę już od jakiegoś czasu i ma aż 4 zwycięstwa.
Najbardziej bawi mi to że Tobie podobni jak Smuda olał puchary wieszali na nim psy. Ale jak Moskal olał to już szukamy wytłumaczeń i przemęczonego Cierzniaka.
Naprawdę bardzo bym chciał, żeby drużyna zaczęła wygrywać. Może do końca rundy będzie 5 i 6 zwycięstwo. Na wyniki w rundzie jesiennej takie jak za Smudy nie ma co liczyć niestety.