|
W kontekscie tego meczu najbardziej martwi brak lewego obrońcy - Sadlok wiadomo, Burliga pod formą i nie na swojej pozycji, ktoś jeszcze? Przecież ostatnio Burego objeżdżał byle Gigołajew, jak stanie naprzeciwko takiego Nazario albo Makuszewskiego to się do grudnia nie odkręci... Patrząc na to, na jakim poziomie gra teraz Mraz (nie jakimś wysokim, ale wciąż dużo lepiej od Burego) szkoda, że go u nas nie ma - wymagań finansowych Bóg wie jakich pewnie nie miał.
|