Ogryzek napisał(a):

|
To nie presja na wynik - tylko w....ienie po olaniu PP. Nie załapałeś?
|
Wkur...bym się tylko gdyby zagrali fatalnie, bez pomysłu, jak w Chorzowie nasza rezerwowa pomoc + Crivellaro.. Albo stracili bramkę jak z Pogonią w rundzie mistrzowskiej.. To zawsze mocno łamie morale.. Z drugiej strony dziwi mnie takie postawienie sprawy przez bukmacherów, Lechia we Wrocławiu słabiutko, Wisła w Warszawie solidnie i bądź tu mądry..
